Zawodowo projektuję od 2013 roku. Już wiele lat wcześniej projektowanie, budowanie, wykańczanie wnętrz było moim hobby. Kolejne dni, miesiące i lata przynosiły coraz więcej wiedzy i doświadczenia, przekładanego na praktykę w realizacji projektów. Dzisiaj mogę powiedzieć, że moja praca jest moją pasją.
Jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Dlaczego o tym piszę? Bo to doświadczenie jak żadne inne uczy mnie rozumienia drugiego człowieka. Dzięki temu lepiej słucham i otwieram się na Państwa potrzeby. Rozumiem, jak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej, by każdy członek rodziny mógł w nim znaleźć miejsce dla siebie i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje dom. Dlatego staram się, by każdy mój projekt wychodził naprzeciw Państwa oczekiwaniom , by był zindywidualizowany i wyjątkowy. Chętnym klientom proponuję konsultacje z żoną- psychologiem, która pomaga odkryć potrzeby, przekładane później na konkretne pomysły projektowe. Moja rodzina pomaga mi także zrozumieć, że klient nie zawsze może się spotkać w szablonowych godzinach pracy biura, stąd możliwość spotkania w dogodnych dla Państwa w terminach.
Choć w większości projektuję domy mieszkalne, chętnie podejmuję się także innych wyzwań. Hotele, pensjonaty, miejsca rehabilitacji, ale też garaże, pomieszczenia gospodarcze, a nawet bacówki czy altanki. Każdy projekt jest dla mnie ważny i staram się podchodzić do niego z pełnym zaangażowaniem i otwartym umysłem. W pracy nie toleruję bylejakości i staram się uczciwie podchodzić do terminów.