Budynek mieszkalny jednorodzinny w miejscowości Ostrowsko. Dwie kondygnacje naziemne parter i poddasze użytkowe z wbudowanym garażem jednostanowiskowym.

Projekt domu pasywnego

Koncepcja domu pasywnego. Budynek mieszkalny jednorodzinny w konstrukcji drewnianej, szkieletowej. Elewacje składają się z pionowych desek z sosny syberyjskiej w kolorze naturalnym oraz gontu drewnianego z czarnego dębu.

Budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości Krośnica. Obiekt z dwoma kondygnacjami naziemnymi tj. Parter i poddasze użytkowe. Ze względu na ukształtowanie terenu budynek został w całości podpiwniczony.

Budynek w zabudowie szeregowej w miejscowości Szczawnica. Dwie kondygnacje naziemne parter i poddasze użytkowe, w całości podpiwniczony.

Projekt domu jednorodzinnego w miejscowości Klikuszowa. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym. W bryłę budynku wkomponowany jest garaż jednostanowiskowy.

Budynek mieszkalny jednorodzinny w miejscowości Ludźmierz. Nieduży budynek zlokalizowany na wąskiej działce, stąd jedna ściana budynku jest ścianą oddzielenia przeciwpożarowego.